Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Gminny Klub Malucha „Kącik Skrzata” zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Deklaracja dostępności dotyczy strony internetowej https://www.kacik-skrzata.pl/

Data publikacji strony internetowej:  2021-01-01. Data ostatniej dużej aktualizacji:  2022-08-08.

Stan dostępności cyfrowej

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.

Niedostępne elementy i treści

 • W filmach nie ma napisów dla osób niesłyszących i Głuchych. 
 • Formularz kontaktowy nie posiada etykiet tekstowych powiązanych z polami i może być problematyczny dla osób korzystających z czytnika ekranu. Możesz skontaktować się z nami pisząc na adres e-mailowy lub dzwoniąc do nas. Dane teleadresowe są obok formularza kontaktowego.
 • Dokumenty archiwalne opublikowane na stronie przed 23 września 2018 r. nie są dostępne. Nie mamy prawnego obowiązku dostosowywania tych dokumentów. Jeżeli potrzebujesz dostępu do nich skontaktuj się z nami i wskaż dokładnie, o które z nich Ci chodzi i jak powinniśmy je dostosować.
 • „Wirtualny spacer” nie jest dostępny cyfrowo. Zapewnienie dostępności tej funkcji oznacza bardzo wysokie koszty, które oceniliśmy jako „nadmierne obciążenie” opisane w ustawie o dostępności cyfrowej.  

Przygotowanie deklaracji dostępności

Data sporządzenia deklaracji: 2022-08-08.

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Data ostatniego przeglądu deklaracji: 2021-01-01.

Skróty klawiaturowe

Na tej stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Na tej stronie internetowej są problemy, które wynikają z niespełnienia wymogów dostępności cyfrowej? Zgłoś to do Dyrektora Gminnego Klubu Malucha „Kącik Skrzata”, mailowo – klubmalucha@golina.pl lub telefonicznie – 603 476 815.

W zgłoszeniu podaj:

 • swoje imię i nazwisko,
 • swoje dane kontaktowe (np. numer telefonu, e-mail),
 • dokładny adres strony internetowej, na której jest niedostępny element lub treść, 
 • opisz na czym polega problem i jaki sposób jego rozwiązania byłby dla Ciebie najwygodniejszy.

 

Obsługa wniosków i skarg związanych z dostępnością 

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące.

Jeżeli nie będziemy w stanie zapewnić dostępności cyfrowej strony internetowej lub treści, z Twojego zgłoszeniu, zaproponujemy Ci dostęp do nich w alternatywny sposób.

Jeżeli nasze działania nie będą dla Ciebie zadowalające, możesz zgłosić skargę do Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (umww.pl). Jeżeli nadal będziesz mieć uwagi do naszych działań związane z dostępnością cyfrową możesz zgłosić je do Biuletyn Informacji Publicznej RPO | Rzecznik Praw Obywatelskich (brpo.gov.pl).

Dostępność architektoniczna

Gminny Klub Malucha „Kącik Skrzata”, ul. Wolności 20, 62-590 Golina

 1. Klub Malucha mieści się w budynku Szkoły Podstawowej im. J. Słowackiego w Golinie. Drzwi wejściowe do budynku Klubu Malucha znajdują się od ul . Kopernika 12. Do wejścia prowadzą schody. Przy schodach znajduje się podjazd dla wózków.
 2. Przy drzwiach na wysokości klamki znajduję się dzwonek, którego należy użyć.
 3. Dla osób na wózkach dostępny jest korytarz i pomieszczenia: sala pobytu, toaleta dla osób niepełnosprawnych, biuro, toaleta dla dzieci. W budynku nie ma windy.
 4. Toaleta dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się na parterze, po przejechaniu korytarza głównego, z prawej strony.
 5. Przed budynkiem wyznaczono 1 miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
 6. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.
 7. W budynku nie ma pętli indukcyjnych.
 8. Nie ma możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na terenie placówki..

Aplikacje mobilne

Nie prowadzimy aplikacji mobilnych.

Informacje dodatkowe

Wszystkie informacje publikowane przez nas w mediach społecznościowych są dostępne cyfrowo i nie umieszczamy ich ponownie na tej stronie internetowej.

Już wkrótce zaprosimy Was do naszego profilu na Facebook

Newsletter

Zapisz się na listę mailingową Kącik Skrzata, aby otrzymywać informacje na temat nowych wydarzeń w naszym klubu malucha

Kącik Skrzata – Gminny Klub Malucha, ul. Wolności 20, 62-590 Golina
tel. 603 476 815, e-mail: klubmalucha@golina.pl

Strona powstała w ramach projektu pn. „Kącik Skrzata – Gminny Klub Malucha” realizowanego przy udziale wsparcia finansowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację zadań określonych w Resortowym programie rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" 2020.

copyright © 2023 Gminny Klub Malucha "Kącik Skrzata"

created by  ACTIVATE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close