O nas

Naszym priorytetowym celem i zadaniem jest stworzenie miejsca, w którym dziecko czuje się kochane i bezpieczne, jest traktowane w sposób podmiotowy i indywidualny; miejsca, w którym czerpie radość z przebywania z innymi dziećmi i swoimi opiekunami, dla których najważniejszą zasadą, jaką kierują się w swojej pracy jest sięgać sercem po serce dziecka.

Podstawą pedagogiki naszego Klubu Malucha jest stworzenie wielokierunkowej stymulacji aktywności dzieci, koncepcja ich naturalnego, indywidualnego rozwoju zgodnego z potencjałem i możliwościami dziecka w atmosferze wyrozumiałości i cierpliwości.

Szczególną uwagę skoncentrujemy na wspieranie rozwoju emocjonalnego dzieci, poprzez zapewnienie optymalnego klimatu wychowawczego, ułatwiającego budowanie pozytywnego obrazu samego siebie oraz zdobywanie umiejętności empatycznych i społecznych.

Już wkrótce zaprosimy Was do naszego profilu na Facebook

Newsletter

Zapisz się na listę mailingową Kącik Skrzata, aby otrzymywać informacje na temat nowych wydarzeń w naszym klubu malucha

Kącik Skrzata – Gminny Klub Malucha, ul. Wolności 20, 62-590 Golina
tel. 603 476 815, e-mail: klubmalucha@golina.pl

Strona powstała w ramach projektu pn. „Kącik Skrzata – Gminny Klub Malucha” realizowanego przy udziale wsparcia finansowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację zadań określonych w Resortowym programie rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" 2020.

copyright © 2023 Gminny Klub Malucha "Kącik Skrzata"

created by  ACTIVATE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close